Шоста сесія Чутівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 16.02.2021 16:00

16 лютого 2021 року під  головуванням Чутівського селищного голови  Миколи  Корольова відбулося засідання шостої  сесії Чутівської селищної ради восьмого скликання.

Депутати селищної ради розглянули понад  70 питань порядку денного  та  ухвалили  по них відповідні рішення.  Зокрема затвердили  ряд Програм , направлених на розвиток громади, положення про відділи виконавчого комітету селищної ради,  рішення з питань бюджету, управління майном, використання земельних ресурсів та інші.

Після тривалого обговорення скасували  рішення третьої сесії Чутівської селищної ради  восьмого скликання від 23.12.2020 року «Про вхід в засновники комунального підприємства «Мегасервіс-Чутове».

На  посаду старости Таверівського  старостинського округу  більшістю голосів народні обранці підтримали  кандидатуру Козака Костянтина Петровича.

Рішення шостої сесії Чутівської селищної ради восьмого скликання   розміщені для ознайомлення на сайті громади.