ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА. ЗВІТИ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 02.11.2020 15:11

Оприлюднення розділів

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА.

ЗВІТИ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

«Проекту Генерального плану села Новофедорівка Чутівського району Полтавської області» та «Проекту Генерального плану села Стінка Чутівського району Полтавської області»

Ознайомитись із звітами можливо в приміщенні Чутівської селищної ради Чутівського району Полтавської області за адресою:

38800, Полтавська обл., Чутівський район, смт. Чутове, вул. Набережна,9 , конт.тел. 05347-91242, e-mail: chutove.sel.rada@ukr.net , термін громадського обговорення 30 днів.