Сесія Чутівської селищної ради

Дата: 10.02.2021 13:29

У вівторок, 16.02.2021р. о 10-й годині ранку, відбудеться чергова сесія Чутівської селищної ради.

шостої сесії Чутівської селищної ради VIII скликання

Полтавського району Полтавської області

від 16 лютого 2021 року

1

Про припинення повноважень депутата Чутівської селищної ради.

2

Про затвердження старости Таверівського старостинського округу.

Корольов Микола Павлович, Чутівський селищний голова.

3

Про внесення змін до рішення першої сесії Чутівської селищної ради від 25.11.2020 «Про постійні комісії Чутівської селищної ради восьмого скликання».

4

Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікацій із громадськістю виконавчого комітету Чутівської селищної ради.

5

Про заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного), тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згорання.

Мартиненко Віктор Петрович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради.

6

Про надання дозволу на ремонт та встановлення на артезіанській свердловині в с. Грякове центробіжного водяного насосу.

7

Про затвердження  програми заходів по створенню місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків Чутівської селищної ради на 2021-2025 роки.

8

Про виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів.

9

Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна, благоустрою, охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Чутівської селищної ради.

10

Про розгляд листа КБУ «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради №ПО-12011020 від 03.02.2021.

11

Про внесення доповнень до переліку соціальних послуг, що надаватимуться за бюджетні кошти та звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг.

Криворучко Наталія Петрівна, заступник селищного голови з питань економічного, соціального і культурного розвитку.

12

Про затвердження Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради» в новій редакції.

13

Про внесення змін до положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Чутівської селищної ради.

14

Про затвердження в новій редакції зі змінами та доповненнями комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» Чутівської селищної ради на 2021 рік.

15

Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, інших учасників бойових дій та членів їх сімей по Чутівській селищній раді на 2021-2024 роки.

16

Про затвердження Графіку роботи відділу-Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради.

17

Про звернення до Полтавської районної ради.

18

Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Чутівської селищної ради.

19

Про  затвердження Положення про відділ кадрової роботи та юридичного забезпечення виконавчого комітету Чутівської селищної ради .

Почапська Світлана Василівна, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради.

20

Про затвердження комплексної Програми профілактики інфекцій та інфекційного контролю Комунального некомерційного підприємства «Чутівська центральна лікарня» на 2021-2022роки.

Криворучко Юрій Миколайович, головний лікар КНП «Чутівська центральна лікарня».

21

Про передачу в оперативне управління та на баланс Комунальному некомерційному підприємству «Чутівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» майна, що належить до комунальної власності Чутівської селищної ради.

Сидоренко Інна Володимирівна, головний лікар КНП «Чутівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

22

Про лист Чутівської філії АТ «Полтаваобленерго».

Сидоренко Сергій Петрович, начальник Комунального підприємства «Чутівське».

23

Про ліквідацію КП «Войнівське 1» та передачу майна до КП «Чутівське».

Сидоренко Сергій Петрович, начальник Комунального підприємства «Чутівське».

24

Про затвердження «Програми забезпечення пожежної безпеки Чутівської селищної ради на період 2021-2025 року».

Степанов Олександр Сергійович, начальник Чутівського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області.

25

Про затвердження «Місцевої цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Чутівської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки».

26

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Чутівської селищної  ради  за   2020 рік.

Мирось Вікторія Вікторівна, начальник фінансового відділу виконавчого органу Чутівської селищної ради.

27

Про  затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Василівської  сільської ради  за   2020 рік.

28

Про  затвердження звіту про  виконання  сільського бюджету Вільхуватської сільської ради  за   2020 рік.

29

Про  затвердження звіту про  виконання  сільського бюджету Войнівської  сільської ради  за   2020 рік.

30

Про  затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Гряківської  сільської ради  за   2020 рік.

31

Про  затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Зеленківської  сільської ради  за   2020 рік.

32

Про  затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Таверівської  сільської ради  за   2020 рік.

33

Про  затвердження звіту про  виконання  сільського бюджету Черняківської  сільської ради  за   2020 рік.

34

Про внесення змін  до показників бюджету Чутівської селищної  територіальної громади на 2021 рік.

35

Інше.