Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КУ «Чутівський інклюзивно-ресурсний центр» Чутівської селищної ради

Дата: 01.03.2021 12:22

Інклюзивно-ресурсний центр Чутівської селищної ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• вчителя-логопеда;
  • вчителя – дефектолога;
  • вчителя-реабілітолога.

Вимоги до кандидатів: вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі  в конкурсному відборі:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 10 робочих днів з дня опублікування  оголошення  01.03.2021 р. по 15.03.2021 р. у КУ «Чутівський інклюзивно-ресурсний центр»: смт. Чутове, вул. Центральна, 4  у робочі дні з 8.00 до 17.00  год.

Конкурс відбудеться 16 березня 2021 року в у КУ «Чутівський інклюзивно-ресурсний центр»: смт. Чутове, вул. Центральна, 4  у робочі дні з 8.00 до 17.00  год.

у два етапи:

• іспит та визначення його результатів;
  • співбесіда та визначення її результатів.

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном: +38(066)1438872Шаповаленко Юлія Олександрівна, e-mail: chutoveirc@ukr.net