Перша частина VIII сесії Чутівської селищної ради VIII скликання.

Дата: 16.03.2021 12:28

16 березня 2021 року  Чутівський  селищний  голова   Микола Корольов провів першу частину  VIII сесії Чутівської селищної ради VIII скликання.

Депутати розглянули  понад 40 питань порядку денного. Зокрема ухвалили рішення: «Про затвердження плану  роботи  Чутівської селищної ради на 2021 рік»,  «Про внесення  змін до показників  бюджету Чутівської селищної територіальної громади», «Про резервування коштів  для поточного ремонту доріг у межах Чутівської селищної ради», «Про  затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Чутівської територіальної громади на 2021-2025 роки», «Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Чутівської селищної ради на 2021-2025 роки» та інші.

Ряд проектів рішень, що стосуються оренди земельних ділянок, народні обранці направили на доопрацювання. Так, як в роботі сесії оголошено перерву, до їх розгляду  депутати  повернуться  18 березня 2021 року. Саме на цю дату заплановано проведення другої частини пленарного засідання.

Фото без описуФото без опису