Засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку

Дата: 13.04.2021 16:39

13.04.2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва, прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту та постійної комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту,соціального захисту населення, охорони здоров'я під головуванням Апряткіна Сергія Михайловича.

На засіданні погоджено програму соціально-економічного розвитку територіальної громади Чутівської селищної ради на 2021 рік. Положення комунальної установи "Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради". В новій рекції програми "Шкільний автобус" на території Чутівської селищної ради на 2021-2025 роки.

Депутати детально розглянули внесення змін до показників бюджету Чутівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Розглянуто інші питання згідно порядку денного засідання.