Засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку

Дата: 13.04.2021 16:39

13.04.2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва, прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту та постійної комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту,соціального захисту населення, охорони здоров'я під головуванням Апряткіна Сергія Михайловича.

На засіданні погоджено програму соціально-економічного розвитку територіальної громади Чутівської селищної ради на 2021 рік. Положення комунальної установи "Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради". В новій рекції програми "Шкільний автобус" на території Чутівської селищної ради на 2021-2025 роки.

Депутати детально розглянули внесення змін до показників бюджету Чутівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Розглянуто інші питання згідно порядку денного засідання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису