Відбулися заходи до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 27.04.2021 10:50

26 квітня 2021 року відбулися заходи до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. У цей день учасники ліквідації на Чорнобильській АЕС зустрілися із селищним головою та керівниками установ, організацій. Начальник відділу соціального захисту Литвин Наталія Анатоліївна доповіла про гарантії, передбачені державними програмами, обласною та  селищної ради. Під час зустрічі заступником начальника відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУПФУ в Полтавській області  Корнійко Тетяною Іванівною надано роз’яснення щодо порядку виконання рішень судів, по яких боржником є держава, порядку перерахунку пенсій військовослужбовцям — учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та щодо методики індексації пенсійних виплат. Також виступаючими надано відповіді на запитання присутніх.

Біля пам’ятного знаку проведено мітинг-реквієм пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Поминальну панахиду по померлих та загиблих проведено у храмі Андрія Первозванного.