Контроль за цільовим використанням коштів

Дата: 29.04.2021 11:03

Спеціалісти відділення соціальної роботи КУ "ЦНСП виконкому Чутівської селищної ради" здійснюють контроль за цільовим використанням державних допомог, а саме: допомоги при народженні дитини, допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною, якій не встановлена інвалідність, допомоги на дітей одиноким матерям (батькам), допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних родинах.

29.04.2021р. здійснено чергову перевірку в родинах, які проживають на території смт Чутове. Основною метою відвідування сімей є виявлення родин, які перебувають в складних життєвих обставинах, профілактика їх потрапляння в складні життєві обставини та перевірка цільового використання коштів державних соціальних допомог, наявність у дітей необхідних умов для повноцінного виховання та розвитку. Під час перевірки сімей в складних життєвих обставинах не виявлено. Робота в даному напрямку є системною та безперервною.