Виїзний прийом громадян , проживаючих у населених пунктах Василівського старостинського округу

Дата: 30.04.2021 14:35

Фото без описуФото без опису

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до  органів місцевого самоврядування, прямого діалогу з громадянами, відповідно до графіку, Чутівським селищним головою  здійснюються виїзні прийоми громадян.

Так, 28 квітня цього року відбувся виїзний прийом громадян, проживаючих у населених пунктах Василівського старостинського округу. Разом із селищним головою з громадянами спілкувалися: заступник селищного голови Криворучко Наталія Петрівна, староста Василівського старостинського округу Ярошенко Лариса Володимирівна, начальник відділу соціального захисту населення Литвин Наталія Анатоліївна, депутат селищної ради Гнатенко Юлія Віталіївна.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше –  освітлення вулиць, спилювання аварійних дерев, руху пасажирського транспорту.

Побував Микола Павлович і у селі Щасливе. Жителі порушували такі проблемні питання як: освітлення вулиць, забезпечення населення питною водою, вивозу сміття та інші.

Під час зустрічі було надано фахові роз’яснення.