Дата: 01.06.2021 09:45

Фото без опису

31 травня 2021 року психологом КУ «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради» відповідно до затвердженого графіка проведено заняття з елементами арт-терапіі для клієнтів Чутівського сектору пробації на тему: «Формування емоційної компетентності. Профілактика агресивної поведінки».  Учасники заходу познайомилися з базовими емоціями, їх функціями та класифікацією. В ході виконання практичних завдань вчилися виявляти, розпізнавати та управляти власними емоціями і почуттями. Особам, які перебувають на обліку сектору пробації надано інформацію, щодо переліку послуг, які можна отримати у КУ ЦНСП та  надано буклети про роботу психолога Центру.  Робота у напрямку соціально-психолоічної підтримки осіб, які відбувають покарання без позбавлення волі триває на постійній основі.