1 червня Міжнародний День захисту дітей у Чутівській громаді

Дата: 02.06.2021 14:46

Цікаво відзначили 1 червня Міжнародний День захисту дітей у Чутівській громаді. Казкове розважальне дійство було проведено за організації та підтримки Чутівської селищної ради та депутата Полтавської обласної ради Босенко Л.В.        На маленьких відвідувачів чекала розважальна програма за участі Полтавського обласного театру ляльок, дитячих аніматорів, також   розваги в Будинку дитячої та юнацької творчості, веселі старти, майстер класи, фотозона.  Підготували цікаву розважальну програму працівники Чутівської дитячої бібліотеки та бібліотеки для дорослих. Вихованці дитячої музичної  школи презентували проект «Територія дитинства», в ході якого відбулися 2 концерти та майстер класи з образотворчого мистецтва. А в Чутівському будинку культури діти мали змогу переглянути мультиплікаційний фільм. Незважаючи на несприятливу погоду  свято вдалося на славу і залишило по собі яскраві спогади та чудові фото на згадку. По закінченню дійства дітвора отримала солодкі подарунки.