Додаткова інформація щодо сертифікаційної програми "Спеціаліст інвестиційного/fundraising офісу"
Держання наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та ГО «Ліга інвестиційного розвитку України» започатковують спільний проект щодо підготовки спеціалістів інвестиційних офісів (інвестиційні няні) - найнеобхідніших на сьогодні працівників сфери фандрайзингу для залучення інвестицій у вітчизняні проекти. Через відсутність інвестицій Україна мас найгірший в Європі рівень підготовки інвестиційних проектів, що негативно впливає на весь інвестиційний клімат країни.
Ми зібрали ефективні пропозиції технологій та проектів для громад і об'єднаних територіальних громад (ОТГ), що вже мали реальні результати впровадження — від житлово-комунальних господарств (ЖКГ), до проектів у сфері сільського господарства. Для ЖКГ - це модернізація, зменшення собівартості послуг та зменшення впливу на екологію і довкілля , а для сільського господарства - це запуск високодохідних та екологічних виробництв.
Впровадження Програми з підготовки інвестиційних менеджерів, створює реальні можливості для запуску всього механізму - від залучення інвестицій та грантів в проекти до їх кваліфікованого супроводу та успішного виконання.
Інвестиційні менеджери - це «рятівники» для громад, малого та середнього бізнесу, для сфери мистецтва, культури та закладів освіти, інших сфер життєдіяльності держави. За нашими розрахунками тільки в Україні попит на таких спеціалістів перевищує десятки тисяч людей, а завдяки Інтернет -комунікаціям це можливість відкрити для послуг вітчизняних інвестиційних менеджерів ще й світові ринки.
В якості прикладу щодо наших можливостей, наведемо лише той факт, що в рамках європейської грантової програми Горизонт 2020, одна з українських компаній отримала три гранти протягом одного року, а після
ретельної перевірки своєї діяльності з боку програми Горизонт 2020, отримала ще і офіційну подяку.
19 квітня стартував лімітований відбір кандидатів на проходження першої Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів.
Слухачі окрім набуття знань, будуть здійснювати практичну роботу з підготовки власних інвестиційних проектів та грантових заявок. Тому, якщо Ваша установа, компанія, організація чи ОТГ зацікавлена в отриманні фінансування шляхом залучення інвестицій чи грантової допомоги, рекомендуємо направити на навчання відповідну до потреб кількість слухачів.
Програма в основному проходитиме онлайн, що дозволить створити комфортні умови для людей, що навчаються, а також мінімізує фінансові витрати слухачів на проходження Програми навчання.
Отримати детальнішу інформацію та зареєструватися можна на офіційному сайті Програми https://investment-nanny.com