Музей художниці Марії Башкирцевої

Дата: 25.06.2021 14:41

25 червня начальник  відділу культури виконавчого комітету Чутівської селищної ради Тетяна Боровик , керівники закладів культури громади та представники ЗМІ відвідали музей художниці Марії Башкирцевої  (Черняківська ЗОШ І-ІІ ступенів), де вшанували память нашої видатної землячки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Учні школи провели для відвідувачів музею змістовну екскурсію, а Тетяна Боровик передала у фонд музею три книги Андрія Шутя,  нашого відомого краєзнавця, поета і прозаїка, присвячені життєвому шляху та творчості талановитої художниці.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису