28 липня 2021 року в актовій залі адмінприміщення відбулося засідання чергового виконкому Чутівської селищної ради

Дата: 29.07.2021 11:25

Цього разу члени виконавчого комітету, керівники установ та організацій, запрошені розглянули питання щодо земельних відносин, про надання дозволу на проведення денного дитячого спортивно-розвиваючого майданчика, присвоєння адреси частині нежитлової будівлі. Окрім цього, присутні обговорили та прийняли рішення щодо виділення путівок на санаторно-курортне лікування пільговим категоріям населення, надання дозволу на спилювання  дерев, розглянули заяви громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги. Також заслухали питання, що стосуються опіки та піклування.