Спільна група взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків - вихователів

Дата: 05.08.2021 14:16

«Будь в ресурсі!», саме таку назву мала група взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків - вихователів, яка пройшла 5 серпня 2021 року на базі КУ «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради». У тренінговому занятті взяли участь прийомні батьки та батьки – вихователі Чутівської та Скороходівської територіальних громад, так ож на заході були присутні соціальні працівники даних громад.

Психолог КУ ЦНСП (Чутівської ТГ) Діана Турчин провела з учасниками групи практичні вправи на емоційне розвантаження, розкриття  та активізацію внутрішніх ресурсів, завідувач відділення соціальної роботи КУ ЦНСП (Чутівської ТГ) Лілія Супрун ознайомила присутніх з можливими шляхами «поповнення» ресурсів. Також прийомні батьки та батьки – вихователі мали змогу обговорили проблемні питання, які виникають під час функціонування прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу та отримати сторонню підтримку.

Фото без описуФото без опису

Учасники тренінгу дійшли до спільного висновку, який звучить так: «Ми можемо турбуватися про інших лише тоді, коли ми вміємо турбуватися про себе»!

Робота у напрямку супроводження прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу триває на постійній основі.