Паркан біля школи –крок до безпеки здобувачів освіти в с.Новофедорівка Чутівської територіальної громади

Дата: 20.09.2021 09:02

Проектом передбачається встановлення паркану навколо загальноосвітньої школи. Паркан забезпечить безпеку учнів під час навчального процесу та надасть привабливий естетичний вигляд навчальному закладу. Будівельно- монтажні роботи виконаємо силами громадськості та працівників навчального закладу.

Повний опис проєкту

Навколо Новофедорівкської ЗОШ І – ІІ ст. на даний час наявний старий паркан, але він в повній мірі вже не виконує свою функцію, адже йому вже більше 30 років. Школа знаходиться на центральній вулиці села, де досить інтенсивний рух автомобілів. Це становить потенційну небезпеку для здобувачів освіти.
Мета проєкту:
- забезпечити безпечне середовище для здобувачів освіти;
- обмежети доступ на територію школи осіб: без визначеного місця проживання, таких, що вигулюють тварин та ведуть антисоціальний спосіб життя;
- окращити естетичний вигляд шкільного подвір'я, створити позитивний імідж школи.

Посилання для підтримки проекту