Облаштування зони дозвілля в с.Кочубеївка, Чутівської громади

Дата: 20.09.2021 09:00

Проектом передбачається облаштування зони відпочинку в центрі села в паркові біля сільського клубу. Вона складатиметься із альтанок, лавочок, елементів дитячого майданчику, вуличного тренажеру, сцени. Озеленення та впорядкування території здійснюватиметься силами громади.

Повний опис проєкту

В центрі с. Кочубеївка є клуб, парк. Клуб досить старий, потребує капітального ремонту. Масові заходи в ньому проводити не комфортно, а з естетичної сторони – навіть соромно. Парк своєї рекреаційної функції також не виконує. Весною кожного року проводиться його впорядкування: обрізаються сухі гілки, вивозиться сміття. Але цього не достатньо. Даним проектом передбачається облаштування зони відпочинку в паркові. Вона складатиметься із альтанок, лавочок, елементів дитячого майданчику та вуличного тренажеру, сцени. Впорядкування території, облаштування ігрових зон, здійснюватиметься силами громади на добровільних засадах, позитивний досвід таких робіт в нас наявний.
Мета проєкту - створити комфортні умови для проведення дозвілля та відпочинку жителів села Кочубеївка у парковій зоні.
В ході реалізації даного проекту плануємо встановити альтанку, паркові лавочки, сцену, окремі елементи дитячого майданчика та вуличний тренажер, звичайно ж урни. В результаті реалізації проекту покращиться соціальна інфраструктура села. Сільський парк та прилегла територія стануть центром дозвілля для жителів Кочубеївка. Тут можна буде не лише проводити літні вечори, а й масові заходи, концерти.
Певні роботи в цьому напрямку вже ведуться: є одна альтанка, гойдалка, змайстрували декілька лавочок, але цього не достатньо.

Посилання для підтримки проекту