Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 25.11.2021 15:45

Фото без описуФото без описуФото без опису

25 листопада 2021 року в залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

Заступник селищного голови Мартиненко В. П. поінформував членів виконкому про роботу землевпорядників старостинських округів щодо використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності орендарями на території Чутівської селищної ради.   Зокрема, було відмічено, що є випадки нецільового використання  землі, стосовно чого було прийнято відповідне рішення.

Членами виконкому та присутніми розглянуті питання про захисні споруди цивільного захисту, клопотання Чутівської філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»,  про роботу комісії  з питань поводження з безхазяйними  відходами.

Окрім цього, не залишилися поза увагою звернення громадян, керівників установ і старост  щодо надання дозволів на спилювання  аварійних дерев, присвоєння адрес  житловим будинкам та про виділення одноразової грошової допомоги.

Також    розглянуто низку питань, що стосуються опіки та піклування.