Засідання позачергового виконавчого комітету селищної ради

Дата: 21.12.2021 15:33

Фото без описуФото без опису

21  грудня 2021 року в залі засідань Чутівської селищної ради відбулося засідання позачергового  виконавчого комітету селищної ради.

Члени виконкому та присутні заслухали начальника фінансового відділу виконавчого комітету селищної ради Мирось Віту Вікторівну, яка познайомила  із проектом бюджету Чутівської селищної територіальної громади на 2022 рік. Очільниця фінансової структури доповіла про те,  що в основу розрахунків доходів селищного бюджету на 2022 рік покладено основні прогнозні показники соціально-економічного розвитку Чутівської селищної ради на 2022-2025 роки, положення Бюджетного кодексу України, Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік», вимоги Податкового кодексу України, враховано динаміку надходжень податків і зборів та обов’язкових  платежів за попередні роки.

В обговоренні даного питання взяли активну участь усі члени виконкому.

Даний проект підлягає розгляду та затвердженню на сесії селищної ради, яка відбудеться 24 грудня 2021 року.