Засідання двох постійних комісій Чутівської селищної ради

Дата: 18.01.2022 16:26

18 січня 2022 року відбулося засідання двох постійних комісій Чутівської селищної ради восьмого скликання: з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії- Сітайло Руслан); з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії- Балясна Вікторія). Депутатами у ході роботи опрацьовано 82 питання. Засідання супроводжувалися активним обговорення проектів рішень.

Жваво проходило обговорення проекту Звернення до депутатів Скороходівської селищної ради стосовно забезпечення жителів Чутівської громади послугами пасажирських перевезень. З метою забезпечення соціального захисту окремих категорій громадян у частині безоплатного проїзду в автомобільному транспорті КП «Мегасервіс», пропонується ввести з 01 лютого 2022 року проїзд для пільгової категорії населення Чутівської селищної ради в автомобільному транспорті підприємства «Мегасервіс» по талонах.

Значну увагу депутати приділили розгляду земельних питань. Детально обговорено проект рішення про встановлення відсотка орендної плати від нормативної грошової оцінки землі.

Напрацьовані проекти рішень, з рекомендаціями членів постійних комісій, будуть розглянуті під час засідання 21 сесії Чутівської  селищної ради восьмого скликання, що відбудеться 21 січня 2022  року.