Чергове засідання виконавчого комітету Чутівської селищної ради

Дата: 28.01.2022 14:56

28 січня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Із звітом  про роботу  виконавчого  комітету Чутівської селищної ради за 2021 рік виступила начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікацій із громадськістю виконкому Чутівської селищної ради  Світлана Титар, яка поінформувала присутніх про здійснену роботу виконавчого комітету у наступних основних  напрямках: соціально-економічному розвитку селища та сіл Чутівської селищної громади, бюджету, фінансів, управління майном, розвитку гуманітарної сфери, обслуговування населення, охорони довкілля.

Фото без описуФото без опису

Також членами  виконкому   розглянуті  питання та прийняті рішення  про    затвердження схеми санітарної очистки по Чутівській селищній раді, про звернення КП «Чутівське» щодо встановлення підприємствам та організаціям ліміту на споживання води на 2022 рік, про визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в смт. Чутове у I кварталі 2022 року.

Окрім цього, присутні розглянули заяви громадян, керівників установ, старостів  щодо надання дозволів на спилювання  аварійних дерев, щодо присвоєння адрес  житловим будинкам, заяви про виділення одноразової грошової допомоги, питання квартирного обліку.

На засіданні   розглянуто низку інших питань, зокрема що стосуються опіки та піклування .

По всіх зверненнях та заявах прийнято відповідні рішення.