ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 31.01.2022 11:35

Повідомляємо, що 21 січня 2022 року  рішенням двадцять першої сесії Чутівської селищної ради VIII скликання з 01 лютого 2022 року вводиться  проїзд пільгової категорії населення Чутівської селищної ради в автомобільному транспорті КП “Мегасервіс” Скороходівської селищної ради по талонах.

Перелік громадян, які мають право на проїзд по талонах на території   Чутівської селищної ради в автомобільному транспорті КП “Мегасервіс” Скороходівської селищної ради:

- Постраждалі учасники Революції Гідності;

- особи, які досягли пенсійного віку;

- учасники війни;

- учасники бойових дій;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи;

- особи та діти, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС;

- багатодітні сім’ї (батьки та діти);

- особи з інвалідністю та діти з інвалідністю;

- особи,  які  супроводжують  осіб  з  інвалідністю  І  групи  або  дітей  з інвалідністю (не більше однієї особи);

- батьки загиблих військовослужбовців;

- особи з інвалідністю військової служби;

- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

- члени сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС;

- соціальні працівники КУ "Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради";

- діти  до 6 років.

Для отриманням талонів громадяни, що мають право на пільги з проїзду на приміських маршрутах автомобільним транспортом на території Чутівської територіальної громади, звертаються особисто:

- жителі смт. Чутове, с. Лисиче, с. Охоче, с. Кантемирівка, с. Водяне,               с. Новофедорівка, с. Стінка до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Чутівської селищної ради (кабінет 5);

- жителі старостатів за місцем реєстрації до відповідного старости.

Для отримання талонів громадяни, що мають право на пільговий проїзд, пред’являють паспорт та посвідчення чи документ, що дає право на пільги.

При посадці в автобус пільговик пред’являє водієві посвідчення встановленого зразка чи документ, що дає право на пільгове перевезення, і талон, який дає право проїзду.

Селищний голова                                                              Микола КОРОЛЬОВ

Наталія ЛИТВИН, 0534791095