15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 10:46

Шановні ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого святковий і одночасно трагічний день. 33 роки тому відбулось виведення військ з Афганістану.  Сьогодні у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців, учасників бойових дій на території інших держав, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємося до тих,  хто живе поряд з нами.

Військовослужбовців, які виконували свій обов’язок на території інших держав, поважають в українському суспільстві. Ветерани війни в Афганістані – люди, для яких слова «честь» і «гідність» не є порожніми звуками, вони уособлюють для нас мужність, героїзм, дух бойового братерства та взаємодопомоги, вірність присязі та розуміння обов’язку.

Почуття справедливості не дозволяє Вам залишатися осторонь суспільно значущих проблем. Ви досі залишаєтеся у строю, бороните незалежність нашої держави, займаєтеся волонтерською діяльністю.

Від усього серця бажаємо  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю всім учасникам бойових дій на території інших держав міцного здоров’я і довголіття, достатку, сімейної злагоди та мирного неба!

Чутівський селищний голова                                                                  М. КОРОЛЬОВ

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради