До уваги сільгоспвиробників інформація про паливо!

Дата: 24.03.2022 08:12

Відповідно до доручення Президента України та рішення Ради оборони Полтавської області від 15.03.2022 року № 15 з метою своєчасного та якісного проведення комплексу весняно-польових робіт, ПАТ «Укртатнафта» надасть необхідні обсяги бензину та дизельного пального для забезпечення сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області.

Реалізація пального сільськогосподарським підприємствам області для проведення комплексу весняно-польових робіт у 2022 році буде здійснюватись, відповідно до наданих заявок, безпосередньо з заводу (самовивіз) та через операторів ТОВ «Надежда Трейд», ТОВ ТД «Кременчук».

Контактні особи ПАТ «Укртатнафта»:

• Марія, тел. +38067 535 62 52;
  • Інна, тел. +098 277 93 43;
  • Олексій, +050 605 75 00.

ТОВ «Надежда Трейд».

1) Відповідальні особи:

• Надія Олексіївна, тел. +38050 305 28 81; ел. адреса: 3052881@gmail.com
  • Тетяна Володимирівна, тел. +38095 135 33 52; ел. адреса: tanyamikhaleiko@gmail.com
  • Олена Олександрівна +38050 346 29 38; ел.адреса:;mirgorod.oil@gmail.com
  • з постачання - Русін Олександр +38050 405 07 16; ел. адреса: a rusin@oil.pl.ua

2) Доставка палива буде здійснюватися власним автопарком багатосекційних паливовозів, з обов‘язковим пломбуванням.

3) Пріоритетними напрямками доставки є Полтавський та Миргородський райони, не виключена доставка до інших районів області.

4) Компанія має власні нафтобази з яких можливий відпуск пального самовивозом. Адреси розташування нафтобаз: м. Миргород та с. Селещина.

5) Мінімальний обсяг доставки 2 500 літрів, максимальний обсяг доставки 41000 літрів.

6) ТОВ «Надежда Трейд» має в розпорядженні розширену мережу власних АЗС  (смт.Чутове, вул.Полтавський шлях, 340 а), через які можлива заправка транспорту дрібних сільгосптоваровиробників, доставку до яких неможливо здійснити по ряду причин.

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства, які подали заявки на паливо обсягами від 5,0 і більше тонн дизельного пального, для вирішення питань ціни, розрахунків, умов доставки і термінів звертаються безпосередньо до відповідальних осіб.

Дрібні фермерські господарства, одноосібники та інші товаровиробники, обсяги необхідного пального яких становлять менше 5,0 тонн дизельного пального, або об‘єднуються для створення мінімальної товарної партії, яку можуть поставити приведені вище постачальники, або здійснюють закупівлю палива через  мережу АЗС (смт.Чутове, вул.Полтавський шлях, 340 а).