Профілактичні зоходи Полтавського РУ

Дата: 03.06.2022 14:00

2 червня співробітники Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області провели зустріч з людьми, які тимчасово мешкають на території Чутівської територіальної громади.

Під час спілкування рятувальники розповідали про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, підозрілих предметів чи пристроїв, у разі хімічної загрозі. Нагадали про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, алгоритм дій уразі виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Крім того, надзвичайники звернули увагу на заборону спалювання сухої рослинності, сміття і відвідування лісових масивів, а також дотримання правил безпеки під час відпочинку на водоймах, адже вже зовсім скоро розпочнеться купальний сезон.

Начальник Полтавського РУ ГУ ДСНС

України у Полтавській області