15 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 15.07.2022 15:29

Фото без описуФото без описуФото без опису

На порядок денний винесено  25 питань. Про звіт щодо розгляду звернень громадян за І півріччя   поінформувала начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікацій із громадськістю Світлана Титар. Переважна більшість – це звернення та заяви, що стосуються аграрної політики та земельних відносин. Члени виконавчого комітету затвердили Програму «Місцева автоматизована система централізованого оповіщення Чутівської територіальної громади на 2022-2023 роки», Програму  щодо виділення коштів на транспортування гуманітарної допомоги, внесли зміни до Програми «Організація територіальної оборони Чутівської селищної ради на 2022 рік», до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Чутівське» на 2021-2023 роки. Також затвердили перелік та обсяги товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб безпеки і оборони Чутівської громади, проведення ремонтів об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту.  Розглядалися питання щодо надання дозволу на спилювання аварійних дерев, зміни адреси, та ті, що стосуються опіки та піклування.

Всі питання розглянуті, по кожному з них прийнято рішення.