Відбулося засідання позачергового виконкому селищної ради.

Дата: 27.07.2022 15:56

27 липня 2022 року відбулося засідання позачергового виконкому селищної ради.

Цього дня члени виконавчого комітету та запрошені розглянули низку питань, що стосуються змін до програм, які є на виконанні у селищній раді та  мають відношення до обороноздатності країни, внесли зміни до показників бюджету Чутівської селищної ради територіальної громади на 2022 рік, затвердили перелік  та обсяги товарів, робіт і послуг для забезпечення транспортування гуманітарної допомоги для надання підтримки внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Чутівської громади, затвердили Порядок передачі на території Чутівської територіальної громади гуманітарної/благодійної допомоги, наданої донорами, в умовах воєнного стану.

Також на засіданні розглядалися питання щодо надання дозволу на спилювання аварійних дерев, про надання соціального житла, питання, що стосуються  опіки та піклування.

Всі питання порядку денного розглянуті, по кожному з них прийнято рішення.