Чутівська громада

Полтавська область, Полтавський район

Плановi відключення електоренергії на 12.08.2022

Дата: 08.08.2022 08:02
Кількість переглядів: 255


 

Диспетчерська назва обладнання Дата та орієнтовний час початку проведення ремонтних робіт Дата та орієнтовний час закінчення проведення ремонтних робіт Назва населеного пункту та перелік вулиць, де можливі тимчасові перерви в електропостачанні Причина перерви в електропостачанні
ЧТ-2 "ПЛЕМЗАВОД" 12.08.2022 08:00 12.08.2022 20:00 смт.Чутове
вул.8-го Березня (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47),
вул.Бочанська ( Кірова ) (б. 120, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 134, 135, 135А, 136, 137, 137А, 139, 141),
вул.Будівельна (б. 3Б),
вул.Будівельників (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12),
вул.Котляревського (б. 26),
вул.Молодіжна (б. 2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70),
вул.Незалежності ( Комсом.) (б. 56, 58, 63, 65, 67),
вул.Правди (б. 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63),
вул.пров.Волошковий ( пр.Куйбишева ) (б. 1, 2, 3, 4),
вул.пров.Мічуріна (б. 10, 12, 15, 17),
вул.Сонячна (б. 66),
вул.Спортивна (б. 3, 5, 7, 7А, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23),
вул.Східна ( Калініна ) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 42, 44, 46),
вул.Центральна (Леніна ) (б. 122, 124, 126, 128, 130, 132)

смт.Чутове
вул.Молодіжна (б. 66)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ГР-3 "ГРЯКОВО" 12.08.2022 08:00 12.08.2022 20:00 с.Грякове
вул.Гадяцька (б. 1, 3, 4, 5),
вул.Лісна (б. 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 19, 24),
вул.Підгірна (б. 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 30, 32),
вул.Центральна (Жовтнева) (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 77, 79, 84, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 137А, 139, 141, 143, 145А, 147, 149, 151, 155),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 28, 33, 40, 53, 60),
вул.Широка (Леніна) (б. 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35А, 36, 37, 38, 39, 43, 45)

с.Грякове
вул.Підгірна (б. 2)
Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)
ЧТ-1КТП-31 Ф-2 12.08.2022 08:00 12.08.2022 20:00 смт.Чутове
вул.Котляревського (б. 2, 3, 4, 5, 8),
вул.Лугова (б. 5, 7, 9),
вул.Центральна (Леніна ) (б. 35, 37, 39, 41, 43, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100/2),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 4, 5, 6)
Виконання робіт, пов’язаних з росчищенням трас ПЛ (крім робіт з капітального ремонту)
ЧТ-3 "ЩАСЛИВЕ" 12.08.2022 08:00 12.08.2022 20:00 с.Розпашне
вул.Сонячна (Комсом) (б. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47)

с.Щасливе
вул.Жовтнева (б. 1, 2, 4, 6, 7, 8),
вул.Набережна (б. 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14),
вул.Садова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26),
вул.Сонячна (50-р. Жовтня) (б. 5, 8, 9, 10, 11, 31),
вул.Степна (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 32, 33, 35),
вул.Степова (б. 10, 17)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ПС Н.КочубеЇвка 35/10 кВ 12.08.2022 08:00 12.08.2022 16:30 с.Вільниця
вул.АБОНЕНТ СПИСАН (б. 27),
вул.Дружби (Комсомол) (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 14),
вул.Зелена (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13),
вул.Київська (б. 8, 10, 16, 21, 24, 38, 41),
вул.Миру (б. 1),
вул.Набережна (б. 4),
вул.Першотравнева (б. 1, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 27, 28, 29, 33),
вул.Свободи (Жовтнева) (б. 3, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 24, 30),
пров.Технічний (б. 1),
вул.Центральна (Калініна) (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 53)

с.Лисівщина
пров.АБРИКОСОВИЙ (КОМУНАРСЬКА) (б. 3, 8, 11, 12),
вул.Зарічна (б. 2, 3),
вул.Кленова (Леніна) (б. 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19),
вул.Першотравнева (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20),
вул.Сонячна (Червоногвард.) (б. 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 12)

с.Нова Кочубеївка
вул.Бутенка (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 26),
вул.Гавриленка (б. 1, 2, 3, 4, 5),
вул.Зелена (б. 3, 7, 10),
вул.Комінника (б. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44А, 44Б, 48, 50, 52, 54, 56),
вул.Крайова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 14, 15),
вул.Лермонтова (б. 1, 2, 4, 5, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 42, 44, 44А, 46, 50, 52),
вул.Матросова (б. 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 32),
вул.Набережна (б. 3, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 17),
вул.Нариманівська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40),
вул.Нова (б. 1),
вул.пров. Адегейський (б. 1, 2, 5, 7),
вул.Пушкіна (б. 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 26),
вул.Широка (б. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 56, 58)

с.Первозванівка
вул.АБОНЕНТ СПИСАН (б. 15),
вул.Лермонтова (б. 13, 15, 23, 56, 60, 61, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116),
вул.Лугова (б. 1, 3, 5, 9),
вул.Набережна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 38, 43),
вул.Озерна (б. 2, 4, 6),
вул.Центральна (Леніна) (б. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 56),
вул.Шевченка (б. 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 50, 52)

с.Петрівка
вул.Ватутіна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44),
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57),
вул.Гоголя (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48),
вул.Г. Сковороди ( Комсомол. ) (б. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10),
вул.Дорожна (б. 3, 5),
вул.Дружби ( Щорса ) (б. 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47),
вул.Елеваторна ( Ленінград. ) (б. 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39),
вул.Зелена (б. 2),
вул.Київська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28),
вул.Лермонтова (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20),
вул.Лесі Українки ( Чапаєва ) (б. 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34),
вул.Молодіжна (б. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 30, 31, 33, 42),
вул.Незалежності (Леніна ) (б. 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49),
вул.Нова (б. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27),
вул.Озерна (б. 2, 4, 6, 8, 10),
вул.Перемоги (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33),
вул.Полтавська ( Жовтнева ) (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30),
вул.Польова (б. 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Привокзальна (б. 2, 3, 4, 6, 8, 12, 16, 18, 20),
вул.пров.Аптечний (б. 1А, 2, 3, 4, 5, 9),
вул.пров. Веселий (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 12, 13),
вул.пров.Дорожний (б. 2, 2А, 6, 8, 10, 14, 14А, 16),
вул.пров.Зелений (б. 1, 8),
вул.пров.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14),
вул.пров. Хлібний (б. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14),
вул.пров. Червоний (б. 1, 2),
вул.Радгоспна (б. 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 7 А, 9, 21, 22),
вул.Садова (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16),
вул.Центральна (Радгоспна) (б. 1, 2, 2Б),
вул.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32)

с.Підгірне
вул.Зелена (б. 1, 3, 5, 7),
вул.Підгірна (б. 7, 32),
вул.Степна (б. 3, 9),
вул.Шевченка (б. 47, 49, 51А, 53, 55, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 70, 74, 78, 80, 84, 92, 94),
вул.Ярова (б. 1, 3, 5, 7, 9, 17, 27, 31, 37, 39, 43, 45, 53)

с.Флорівка
вул.Гвардійська (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9),
вул.Жовтнева (б. 25, 27, 28, 29, 31),
вул.Київська (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 22, 23, 25, 27, 27А, 32, 34),
пров.Миру (б. 2, 3, 4, 6),
вул.Молодіжна (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18),
вул.Підгірна (б. 5),
вул.Полтавська (б. 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 21, 22, 27, 32, 67, 76),
вул.Польова (б. 8, 9, 11, 16, 17, 20),
вул.пров.Зарічний (б. 1, 6, 7, 8),
вул.пров.Луговий (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8),
вул.пров. Набережний (б. 2, 3),
вул.пров. Підгірний (б. 1, 2, 3, 4, 8),
вул.пров. Технічний (б. 2, 4, 5, 6),
вул.Садова (Ленінград) (б. 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 36),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10),
вул.Широка (Ворошилова) (б. 2, 3, 5, 6, 7А, 8, 10)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
НК-3КТП-79 12.08.2022 08:00 12.08.2022 20:00 с.Нова Кочубеївка
вул.Бутенка (б. 2, 4, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18),
вул.Нариманівська (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40),
вул.Пушкіна (б. 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16),
вул.Широка (б. 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних