Щодо участі в Програмі «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна»

Дата: 12.08.2022 15:55

Агенція регіонального розвитку Полтавської області "Офіс Євроінтеграції" запрошує взяти участь у Програмі USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, з метою одержання субгрантів для реалізації  «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

Можливість одержати субгранти надається українським неурядовим організаціям, бізнес-об’єднанням, сільськогосподарським кооперативам та суб’єктам господарювання.

Мета субгрантової програми - підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна для подовження терміну реалізації вирощеної продукції та збереження сталості аграрного бізнесу, тим самим забезпечуючи національну продовольчу безпеку в умовах війни.

Дедлайн подачі  заявок - не пізніше 18:00 год. 05 вересня 2022 р.

Просимо надсилати пропозиції на участь у Програмі АГРО «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна» від Вашої організації (назва підприємства, ПІБ та номер телефону контактної особи) на e-mail: office.eu@adm-pl.gov.ua до 12:00 15.08.2022.