Видача продуктових наборів від міжнародної організації World Central Kitchen

Дата: 23.08.2022 08:00

До уваги внутрішньо переміщених осіб !

27 серпня 2022 року біля Чутівської ЗОШ буде проводитись видача продуктових наборів від міжнародної організації World Central Kitchen для ВПО, які проживають на території смт.Чутове, с.Лисиче, с.Охоче, с.Новофедорівка, с.Стінка, с.Кантамирівка, с.Водяне, с.Н.Рівні.
Попередня реєстрація (отримання талонів) у фойє школи:   22  – 26.08.2022р. -   з 09.00. до  16.00. ( перерва 12.00. – 13.00.);
 Важливо! Із собою мати паспорт і  довідки ВПО на всіх членів родини. Набір  розрахований на одну сім’ю до 4 осіб.
       Дитяче харчування (каші), памперси №1- №3 можна отримати у відділенні адресної допомоги КУ «Центр надання соціальних послуг виконкому Чутівської селищної ради» за адресою: вул.Центральна, б.16 ( за прокуратурою).