Чергова 26 сесія Чутівської селищної ради

Дата: 23.09.2022 11:44

22 вересня, під головуванням селищного голови Миколи Корольова, проведено чергову двадцять шосту сесію Чутівської селищної ради. Згідно прийнятого порядку денного, депутати розглянули та проголосували близько 50 питань. На звернення жителів Таверівського старостинського округу щодо перейменування села Першотравневе, прийняли  рішення про перейменування села Першотравневе на Майдан. Також у селі Першотравневе перейменують вулицю Лугова на честь захисника України Валерія Лапухіна. Затверджено мережу закладів загальної середньої, дошкільної позашкільної освіти  та  дитячої музичної школи. Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Чутівської селищної територіальної громади за 6 місяців 2022 року. У ході роботи депутати  розглянули низку земельних питань та питання  діяльності житлово-комунального господарства громади.