Вулична соціальна акція-лотерея «Не мовчи!!! Скажи насильству «Ні!»

Дата: 25.11.2022 14:34

25 листопада 2022р. розпочалася всесвітня акція «16 днів проти насильства», яка триває щороку для обізнаності суспільства і створення соціального простору, вільного від насильства.          В рамках даної акції традиційно КУ «Центром надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради»  спільно із службою у справах дітей виконавчого комітету Чувтівської селищної ради та  Чутівським бюро правової допомоги проведено місцеву вуличну соціальну акцію-лотерею  - «Не мовчи!!! Скажи насильству «Ні!».

Учасники акції, жителі громади  відповідали на запитання з проблем насильства та могли після відповіді на запитання взяти участь у безпрограшній лотереї. Головні призи  - екоторбочка ручної роботи, дитяча книжка та тематичні браслети.  Радує те, що люди нашої громади чудово обізнані з питаннями профілактики насилля, знають куди звертатися та де отримати соціальні послуги в інтересах захисту прав дітей та жінок. Загалом у соціальній акції взяли участь 25 осіб.

Під час проведення цієї шістнадцятиденної акції демократична спільнота відзначатиме й інші важливі дати:

• 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю;
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

Нагадуємо!

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі та потребуєте соціально-психологічної допомоги звертайтесь за адресою: КУ «ЦНСП виконавчого комітету Чутівської селищної ради» смт. Чутове, вул. Центральна,4, к.14 (перший поверх адмінбудинку), тел. 91931.