Електронні сервіси/ПДВ

Дата: 31.01.2023 10:27

Все більше платників податків Полтавщини надають перевагу подачі звітності засобами телекомунікаційного зв’язку

ДПС України постійно працює у напрямку вдосконалення існуючих та запровадження нових електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до контролюючих органів податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

Одним із найбільш популярних електронних сервісів  ДПС України, який з кожним днем набирає все більшої популярності серед платників податків,             є Електронний кабінет.

Скориставшись такою послугою, як подання звітності через Електронний кабінет, платники податків отримують економію свого робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків. Крім того, звітність, надіслана до податкового органу в електронному вигляді, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання.

Протягом січня - грудня 2022 року Головним управлінням ДПС                        у Полтавській області організовано роботу щодо приймання звітності на паперових носіях, засобами телекомунікаційного зв’язку та імпортування показників звітності з електронного носія. Так, станом на 01.01.2023 платниками податків подано 604 797 податкових декларацій, з яких 574 942 – засобами телекомунікаційного зв’язку, або 95,06 %. За аналогічний період 2021 року цей показник складав 85,0%.