Конференція – зустріч податківців та сільгоспвиробників Полтавщини

Дата: 07.02.2023 08:15

Актуальна зустріч - семінар для представників аграрної галузі пройшла у приміщенні Аграрної академії.

На порядок денний були винесені питання: порядку ліцензування, зберігання та використання пального сільськогосподарськими підприємствами; питання реєстрації та призупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; мінімальне податкове зобов’язання за 2022 рік  та інше.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олег Волошинов відзначив, що фахівці ГУ ДПС Полтавщини завжди відкриті до співпраці з платниками та громадськістю і всякчас нададуть допомогу  з профільних запитань. Підтвердженням цьому  Меморандум про партнерство та співробітництво між податковою службою області та громадською організацією «Полтавське обласне об’єднання фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної Сотні, Віктора Чміленка», який  вже декілька років підписаний між ГУ ДПС у Полтавській області  та  вищезгаданою громадською організацією.

В ході зустрічі її учасники отримали корисну друковану продукцію з питань декларування доходу громадян за 2022 рік, електронний кабінет платника податків, єдиний рахунок та  інформацію щодо податкового законодавства та численні відповіді на питання, що їх цікавили.

Голова «Полтавського обласного об’єднання фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної Сотні, Віктора Чміленка» Василь Бурлака подякував керівництву та колективу Головного управління ДПС у Полтавській області за корисну та змістовну інформацію, та погодився підтримувати подібну практику і в майбутньому, тим більше що співпраця між обласним об’єднанням фермерів і землевласників та податківцями вже дала позитивні результати.