Чутівська громада

Полтавська область, Полтавський район

У яких випадках у разі уточнення податкових зобов’язань платник має право заповнювати ряд. 5.1 розділу ІІІ декларації з плати за землю, ряд. 5.1 розд. ІІ декларації з податку на майно?

Дата: 18.03.2023 09:51
Кількість переглядів: 170

Фото без опису

У контексті пункту 50.4 ст. 50 Податкового кодексу України розподіл нарахованих до збільшення податкових зобов’язань не відбувається, якщо уточнення податкових зобов’язань здійснюється не за поточний звітний період. Отже, рядок 5.1 не повинен бути заповненим, якщо:

у декларації з плати за землю – у ряд. 1.2 («рік, що уточнюється»),                      у рядках 4 («Нараховано на 20___ рік за даними раніше поданої декларації») та 5 («Нараховано до збільшення податкового зобов’язання на 20__ рік, усього») розд. ІІІ міститься значення року, що не дорівнює поточному календарному року;

у декларації з податку на майно – у рядку 2.2 заголовної частини («податковий період, що уточнюється»), у додатках 1 та/або 2 у ряд. 1.2 («рік, що уточнюється»), рядках 5 («Нараховано до збільшення податкового зобов’язання на 20__ рік, усього») та 5.2  («у т. ч. нараховано до збільшення податкового зобов’язання на 20__ рік»)  розд. ІІ  міститься значення року, що не дорівнює поточному календарному року.

 

 

Більш детально читайте у листі ДПС України від 08.02.2023 №2839/7/99-00-04-01-04-07 за посиланням (…).

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування: Чи проголосували Ви за петицію щодо заборони на території Чутівської громади руху мотоциклів та мопедів з прямоточним глушником

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних