Понад 450 млн гривень податку на прибуток нарахували підприємства Полтавщини до зведеного бюджету за 2022 рік

Дата: 24.03.2023 08:20

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за результатами декларування за звітний період (2022 рік), сумлінні платники податків Полтавської області нарахували 458,5 млн грн податку на прибуток. У порівнянні із показниками 2021 року, надходження по податку на прибуток підприємств зросли на суму  80,2 млн грн, або на 21,2 відсотка.

Як зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, збільшення надходжень по податку на прибуток підприємств відбулось завдяки покращенню фінансових результатів окремих підприємств.

Звертаємо увагу платників податків, що при декларуванні податку на прибуток не допускається безпідставне зниження бази оподаткування.

Дякуємо платникам за своєчасну сплату податків, зборів та обов’язкових платежів, адже вони є запорукою добробуту нашої країни та всіх її громадян. Сплачені податки – це найнадійніша підтримка ЗСУ на шляху до перемоги!

Разом – ми сила! Разом – ми переможемо!