Міст через річку Сула в селі Липове Кременчуцького району закритий для всіх видів транспорту

Дата: 29.06.2023 11:15

Фото без опису

Рух по мосту буде можливий після завершення усіх робіт з капітального ремонту та реконструкції. При наявності стабільного фінансування та відповідної безпекової ситуації проїзд мостом буде відкрито до кінця цього року. Наразі рух по мосту неможливий.

Попри прокаладння маршрутів навігаторами, ви не зможете проїхати спорудою. Враховуйте цю інформацію під час планування маршрутів та користуйтеся затвердженим об’їздом. Схему додаємо в першому коментарі.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області

Фото без опису