ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2023 10:00

Незалежність - не можна отримати у спадок, або як подарунок. Це найвищий привілей народу- належати собі та будувати майбутнє за власними принципами та баченням.

32-гу річницю Незалежності наша держава зустрічає, відстоюючи свою свободу і суверенітет.

Славні воїни героїчно захищають Батьківщину на передовій. Попри ракетні та артилерійські обстріли українці вирощують хліб, навчають і навчаються, лікують, рятують, волонтерять, творять та відбудовують.

У нелегкій боротьбі з російськими окупантами ми втрачаємо найкращих і найдостойніших, але ніщо не зломить нашу волю.

Ми незалежні. Але все залежить від нас! Бажаємо кожному міцного здоров’я, мужності, витримки, сили волі. Допомагаємо Збройним Силам, невтомною працею тримаємо міцний тил, і перемога обов’язково буде за нами.

Слава Україні!

Слава Героям!