Робоча зустріч з головою Чутівської громади

Дата: 01.09.2023 09:19

Днями керівник Чутівської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області  Ірина Пирлик зустрілася з Головою Чутівської територіальної громади  Миколою Корольовим. На зустрічі обговорювалися актуальні питання дотримання законодавства у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій, зокрема застосуванню РРО та ПРРО платниками єдиного податку, які здійснюють розрахунки за готівку.

Ірина Пирлик звернула увагу на те, що суб’єкти господарювання  можуть використовувати або класичний реєстратор розрахункових операцій, або програмний РРО. Зареєструвати РРО/ПРРО зручно через Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua).

Особливу увагу під час обговорення приділяли Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування в період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту проведення розрахунків у готівковій формі без застосування реєстраторів розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи, до суб’єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції.

Чутівська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області