Чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 23.02.2024 15:55

23 лютого проведено чергове засідання виконавчого комітету селищної  ради під головуванням селищного голови Миколи Корольова. На порядок денний було винесено 28 проєктів рішень.

Члени виконавчого комітету підтримали пропозиції відділу соціального захисту населення та надали одноразову матеріальну допомогу на лікування; особам, які беруть безпосередню участь у заходах, необхідних для оборони держави; особам, які отримали поранення; на поховання сім’ї загиблого Героя. Рішенням виконавчого комітету забезпечено одноразову виплату мобілізованим громадянам, відшкодовано проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю також відшкодовано витрати за оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих військовослужбовців. На ці цілі передбачено кошти у сумі 303400 грн.

Затверджено у новій редакції соціальний паспорт Чутівської селищної ради Полтавського району Полтавської області в новій редакції .

Надано  статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Окрім цього, члени виконавчого комітету розглянули заяви громадян про зміну адреси   нежитловим будівлям та зміну адреси житловій будівлі. Погоджено дозволи на видалення аварійних дерев у населених пунктах громади.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Чутівської селищної громади ради у рубриці «Офіційні документи»