Чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 27.06.2024 15:34

27 червня 2024  року, під головуванням селищного голови Миколи Корольова відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

На початку засідання селищний голова  подякував сім’ї Рядних за  участь у Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – активна сім’я» та вручив подарунок від громади. Всеукраїнський фестиваль проведено  1 червня у місті  Києві .  Загалом участь у заході взяли 80 команд. Члени сімейної команди  Рядних (Олександр, Світлана та Софія)  вправно, швидко та злагоджено виконували усі завдання, обійшли 79 команд та здобули перше місце.

Фото без описуФото без опису

Члени виконавчого комітету розглянули 22 питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Одноголосно члени виконавчого комітету підтримали питання соціального характеру.

Фото без описуФото без опису

Сім   питань порядку денного стосувалися   захисту прав та інтересів дітей.  Так, відповідно до прийнятих в результаті голосування рішень, 3 дітям надано статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затверджено висновки органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

Відповідно до затвердженрого порядку денного, розглянуто всі питання та ухвалені  відповідні рішення. З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.