Чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.07.2024 16:14

Сьогодні, 26 липня 2024  року, під головуванням заступника селищного голови Мартиненка Віктора Петровича відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

Члени виконавчого комітету розглянули ряд питань, що стосувалися  захисту прав та інтересів дітей.  Так, відповідно до прийнятих в результаті голосування рішень,  надано статус дитини, що  постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, прийнято рішення щодо захисту майнових (житлових) прав та інтересів малолітньої дитини, встановлено піклування над дитиною-сиротою.

Розглянуто звернення жителів Черняківського старостинського округу щодо зміни графіку руху автобусу за маршрутом «Чутове – Кочубеївка».

Відповідно до затвердженрого порядку денного, розглянуто всі питання та ухвалені  відповідні рішення. З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.