Дата: 27.09.2024 17:00

Сьогодні, 27 вересня 2024  року, під головуванням селищного голови Миколи Корольова відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було вирішено ряд питань, актуальних для громади та її окремих мешканців.

Одноголосно члени виконавчого комітету підтримали питання соціального характеру, а саме: про надання одноразової матеріальної допомоги  мобілізованим громадянам; особам, які беруть безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України; особам, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво)  при захисті Батьківщини, жителям громади на лікування; сім’ям, які опинилися в складній життєвій ситуації; при народженні дитини, відшкодовано витрати батькам, які провели реабілітаційно -лікувальні послуги дітям з інвалідністю та інші. Рішенням виконавчого комітету визначено форми організації освітнього процесу закладах освіти Чутівської територіальної громади. Ряд прийнятих виконкомом питань стосувалися житлової сфери.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті селищної ради.