Відбулася позачергова сьома сесія Чутівської селищної ради

19 лютого відбулася позачергова сьома сесія Чутівської селищної ради восьмого скликання. Депутати розглянули одне питання порядку денного: «Про розгляд клопотання Войнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів». По даному питанню було прийнято рішення щодо передачі Войнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у постійне користування земельної ділянки загальною площею 5.2500 га для дослідних і навчальних цілей.

17:46 19.02.2021

Річниця виведення обмеженого контингенту військ з республіки Афганістан

15 лютого  в смт Чутове відбулися   заходи з нагоди 32-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Чутівський селищний голова Микола Корольов, заступник Чутівського селищного голови Наталія Криворучко та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету  селищної ради провели зустріч з ветеранами-афганцями, на якій обговорили питання соціального забезпечення,  санаторно-курортного лікування, пільгового перевезення  та інші.    З нагоди свята, у рамках Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота»,   з бюджету Чутівської  селищної територіальної громади  виділено 48 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій.    Біля пам’ятника загиблим афганцям відбувся  мітинг-реквієм, на якому жителі громади  вшанували пам'ять полеглих земляків.

14:28 15.02.2021

Засідання постійних комісій

12 лютого 2021 року відбулося засідання постійних комісій Чутівської селищної ради. Депутати розглянули 70 питань порядку денного, що вносяться на розгляд чергової сесії.   З проектом порядку денного можна ознайомитись на нашому сайті. VI сесія Чутівської селищної ради VIII скликання відбудеться 16 лютого 2021 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку ( вул.Центральна. 4).

15:41 12.02.2021