Засідання постійних комісій

У Чутівській селищній раді восьмого скликання триває підготовка до засідання чергової сесії, яка скликається 16 березня 2021 року.

15:51 12.03.2021

Святкування Міжнародного жіночого дня 8 –Березня у Вільхуватці

07 березня 2021 року секретар Чутівської селищної ради Олександр Білан відвідав село Вільхуватку, де прийняв участь у святкуванні Міжнародного жіночого дня 8 –Березня.  Олександр Анатолійович  від імені керівництва селищної ради та депутатського корпусу щиро привітав з прийдешнім святом прекрасну половину Вільхуватського старостинського округу. Після цього, силами аматорів місцевого будинку культури відбувся змістовний та цікавий концерт.

09:31 09.03.2021

Привітання  з наступаючим Міжнародним  жіночим днем  Олени Веренич,  дружини загиблого учасника АТО Олега Веренича.

Привітання з наступаючим Міжнародним жіночим днем Олени Веренич, дружини загиблого учасника АТО Олега Веренича.

4 березня 2021 року   Чутівський селищний голова Микола Корольов, заступник Чутівського селищного голови Наталія  Криворучко та  староста Таверівського старостинського округу Костянтин  Козак  привітали  з наступаючим Міжнародним  жіночим днем  Олену Веренич,  дружину загиблого учасника АТО Олега Веренича.

14:27 04.03.2021

Презентація книги А. Шутя «Гетьман Іоанн Мазепа і Чутівський край»

25 лютого в Чутівському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги А. А. Шутя «Гетьман Іоанн Мазепа і Чутівський край». На святковому заході були присутні керівники Чутівської селищної ради та держадміністрації, шанувальники літературної творчості, любителі краєзнавства, рідні, друзі Андрія Андрійовича Шутя.

14:39 26.02.2021

Перше засідання новоутвореної адміністративної комісії

25 лютого 2021 року, під головуванням заступника Чутівського селищного голови Віктора Мартиненка, відбулося перше засідання новоутвореної адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чутівської селищної ради. Відповідно до чинного законодавства комісія розглядатиме матеріали про адміністративні правопорушення, що надходитимуть від органів Національної поліції та уповноважених осіб виконавчого комітету селищної ради, які мають право складати адміністративні протоколи.

14:01 25.02.2021