Спецкурс «Новий порядок розслідування нещасних випадків: що змінилося для роботодавця та чим має керуватися спеціаліст із ОП»

Дата: 19.07.2023 16:19

Спецкурс із розслідування нещасних випадків

Тема «Новий порядок розслідування нещасних випадків: що змінилося для роботодавця та чим має керуватися спеціаліст із ОП»

Курс буде корисним:
Роботодавцям, спеціалістам з охорони праці та працівникам підприємств, особливо тим, чия робота пов’язана з підвищеною небезпекою.

Також матеріал курсу містить цінну інформацію для громадян, які постраждали на виробництві, однак такий нещасний випадок не розслідувався роботодавцем у зв’язку з відсутністю трудового договору.

Дата: 28 липня 2023 року
Вартість навчання: 2950 грн / 1 учасник

Формат навчання: дистанційно, платформа ZOOM
Тривалість навчання: 1 день, з 10-00 до 17-00
Документ про проходження навчання: Сертифікат

Кожен учасник курсу отримає:

Сертифікат про навчання.

Презентаційно-методичні матеріали за темами модуля.

Повний відеозапис курсу.

Повний пакет зразків документів з пояснення по заповненню

! Індивідуальні відповіді експерта на запитання протягом 1 тижня після проходження курсу.

Автор та лектор курсу:

Тетяна Йосипенко,
експерт проєкту «Охорона праці і пожежна безпека», практикуючий спеціаліст, має понад 15 років досвіду, зокрема й на керівних посадах. Більше 10 років практичного досвіду у питаннях із розслідування нещасних випадків.

На курсі будуть надані практичні поради експертом щодо розслідування нещасних випадків у період дії воєнного стану та правильні алгоритми дій для всіх: від керівника компанії до працівника.

На курс винесені суто практичні питання багатьох учасників проекту «Охорона праці і пожежна безпека» такі як:

Якими мають бути дії роботодавцяв разі нещасного випадку, що стався в районі воєнних (бойових) дій під час виконання трудових обов’язків за обставин, що не належать до воєнних (бойових) дій, і який не підпадає під спеціальне розслідування?

Що робити, якщо нещасний випадок підпадає під спеціальне розслідування?

Як діяти, якщо немає можливості утворити спеціальну комісіюта провести розслідування нещасного випадку?

Основні блоки питань на курсі:

Нормативне врегулювання.

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві в деталях, а саме:

взаємодія причетних до нещасного випадку фізичних та юридичних осіб;

алгоритм дій роботодавця при допущенні нещасного випадку;

обов’язки закладу охорони здоров’я та види обов’язкових обстежень потерпілого, які зобов’язані провести медики без запиту роботодавця;

Класифікатор розподілу травм за ступенем тяжкості: що це за документ та як ним користуватися;

взаємодія роботодавця з державними органами;

встановлення факту перебування потерпілого в трудових відносинах із роботодавцем за відсутності трудового договору;

претензійна процедура у вирішенні спорів між постраждалим та роботодавцем;

відшкодування потерпілому або членам його сім’ї моральної немайнової шкоди.

Процедура розслідування нещасних випадків у період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях.

Обов’язки спеціальної комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві за обставин виконання працівниками трудових обов’язків унаслідок воєнних (бойових) дій.

ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ: