Спільна група взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків - вихователів

«Будь в ресурсі!», саме таку назву мала група взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків - вихователів, яка пройшла 5 серпня 2021 року на базі КУ «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Чутівської селищної ради». У тренінговому занятті взяли участь прийомні батьки та батьки – вихователі Чутівської та Скороходівської територіальних громад, так ож на заході були присутні соціальні працівники даних громад.

14:16 05.08.2021

28 липня 2021 року в актовій залі   адмінприміщення відбулося засідання чергового виконкому Чутівської селищної ради

28 липня 2021 року в актовій залі адмінприміщення відбулося засідання чергового виконкому Чутівської селищної ради

Цього разу члени виконавчого комітету, керівники установ та організацій, запрошені розглянули питання щодо земельних відносин, про надання дозволу на проведення денного дитячого спортивно-розвиваючого майданчика, присвоєння адреси частині нежитлової будівлі. Окрім цього, присутні обговорили та прийняли рішення щодо виділення путівок на санаторно-курортне лікування пільговим категоріям населення, надання дозволу на спилювання  дерев, розглянули заяви громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги. Також заслухали питання, що стосуються опіки та піклування.

11:25 29.07.2021

Результати земельних торгів які відбулися 22 липня 2021 року о 10:00 год.

За результатами земельних торгів, проведених 22 липня 2021 року о 10:00 год., продано строком на 7 років право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення (рілля) комунальної власності, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Чутівської селищної ради Полтавського району (колишньої Василівської сільської ради Чутівського району) Полтавської області, а саме:

11:24 22.07.2021

Відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності , житлово- комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Триває підготовка до чергової 12 сесії Чутівської селищної ради восьмого скликання. 13 липня відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності , житлово- комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

14:09 13.07.2021