Відбулася 11 сесія VIII скликання Чутівської селищної ради

Сьогодні, 16 червня, відбулася 11 сесія Чутівської селищної ради восьмого скликання. Перед початком пленарного засідання селищний голова Микола Корольов та заступник селищного голови Віктор Мартиненко вручили Подяки та подарунки трудовим колективам та жителям громади, які активно приймали участь у двомісячнику благоустрою територій. Відзнаки отримали: колектив Чутівського управління експлуатації газорозподільної системи ПАТ «Полтавагаз», колектив Чутівської дитячої музичної школи, Юрій Филенко (смт Чутове), Федір Віннічук (с. Василівка), Олександр Кіндрат (с. Зеленківка), Юрій Бонар ( с. Кочубеївка), Ольга Гайнікова (с. Таверівка), Світлана Вітер (с. Гякове), Олександр Левченко (с. Войнівка), Олексій Неїжмак (с. Вільхуватка).

15:49 16.06.2021

Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна» запрошує Вас на здобуття другої вищої освіти

Особистість XXI століття - це висококваліфікований, конкурентоздатний та готовий до змін професіонал. Готовність особистості до швидкого та ефективного реагування на виклики часу визначає її освіта, здатність та вміння до засвоєння та трансформації нових знань.

15:55 10.06.2021